Akce

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA 

Kniha

DOPOLEDNE PRO MAMINKY S DĚTMI

V úterý 3. 1. se bude v městské knihovna jako pravidelně každé první úterý v měsíci (kromě prázdnin) konat dopoledne pro maminky s dětmi. Od 9-11 hodin budou mít (nejen) dětské oddělení knihovny pro sebe děti s jejich maminkami, příp. i babičkami, tetami (a třeba i nějakým odvážným tatínkem). Uvaříme Vám dobrý čaj či kávu. Přijďte se za námi podívat.

 

VSTUPENKY NA AKCE MĚSTA SLUŠOVICE


ADVENTNÍ KONCERT - Adventní kalendář - Musica Dolce Vita 17. 12. v 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

  • Soubor Musica Dolce Vita působí na české hudební scéně od roku 2005 a má na svém kontě stovky koncertů ve všech koutech naší vlasti. Trio vystupovalo v posledních letech na řadě mezinárodních i tuzemských festivalů.
  • Program je sestaven z 24 skladeb (na každý předvánoční prosincový den jedné) a je průřezem hudby od nejstarších sbírek 14. a 15. století, přes první umělé adventní písně ke skladbám nejznámějších barokních, klasicistních a romantických skladatelů.
  • Věříme, že adventní koncert přispěje ke zpříjemnění atmosféry tohoto krásného svátečního času.

Vstupné 70 Kč.

Prosíme, připravte si co nejbližší částku za vstupenky. Děkujeme za pochopení.

 

MĚSTSKÝ PLES - 21. 1. 2017 v 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

  • K tanci a poslechu hrají Kosovci
  • Vstupné 150 Kč. V ceně je večeře - na výběr ze dvou jídel - kuřecí řízek s bramborem nebo guláš s chlebem. Je potřeba při zakoupení vstupenek mít vybráno jídlo, bude vyznačeno na vstupence.


OZNAMKY NA AKCE

Chcete-li být emailem informováni o akcích, které pořádá Město Slušovice v nové sokolovně, stačí zaslat zprávu na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz a do předmětu uvést Oznamky. Poté Vám potvrdíme, že jste byli přidáni do databáze a budou Vám zasílány oznamky.

Pokud Vám dříve oznamky na akce chodily a nyní jste je déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na náš email.

 

 

REZERVACE PROSTOR NOVÉ SOKOLOVNY

 

Pokud si chcete rezervovat prostory nové sokolovny pro nějakou kulturní akci, kterou pořádáte, nebo také na oslavy či svatby, volejte paní Martině Semelové  na tel. číslo 575 570 637 či mobil 777 850 498, pište na email rezervace.sokolovna@slusovice.cz  nebo se přijďte domluvit osobně do městské knihovny.

 

Bude s Vámi vyplněn rezervační formulář a domluví se podmínky pronájmu.

Je možné si zamluvit jak hlavní sál, tak balkon nebo zasedací místnost.