Akce

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA 

Kniha


DOPOLEDNE PRO MAMINKY S DĚTMI

V úterý 7. 3. se bude v městské knihovna jako pravidelně každé první úterý v měsíci (kromě prázdnin) konat dopoledne pro maminky s dětmi. Od 9-11 hodin budou mít (nejen) dětské oddělení knihovny pro sebe děti s jejich maminkami, příp. i babičkami, tetami (a třeba i nějakým odvážným tatínkem). Ppřijďte se za námi podívat. Uvaříme Vám dobrý čaj nebo kávu.

 

VSTUPENKY NA AKCE MĚSTA SLUŠOVICE


THE BACKWARDS - Beatles revival - v programu Beatles Legends - 22. 4. 2017 - 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

Vstupné 220 Kč. Přeprodej vstupenek v Městské knihovně ve Slušovicích.

 

V rámci aktuálního Tour jaro 2017 se představí se svojí hudebně - vizuální show BEATLES LEGENDS, která mapuje celé období tvorby legendárních Beatles. Od radostných začátků a osvědčených hitů období Beatlemánie přechází ve 2. části ke skladbám z alb Rubber Soul a Revolver. Ve 3. části diváci uslyší hudebně vyzrálé a na interpretaci náročné hity z alb Sgt. Pepper´s a Magical Mystery Tour a nakonec písně z období "Abbey Road".

Součástí programu jsou také čtyři kostýmové převleky. Délka programu - 2,5 hod s přestávkou.

Na všechny návštěvníky The Backwards Tour 2017 čeká strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů.

Foto The Backwards


 

 

BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ

Jelikož březen je měsícem čtenářů, v období od 2. - 10. března se můžete zaregistrovat do městské knihovny na jeden rok zdarma. Platí pro ty, kteří ještě nebyli registrovaní do knihovny nebo od jejichž poslední návštěvy uběhly již více než dva roky.

V březnu bude probíhat spousta besed pro MŠ a ZŠ.

V období od 2. - 10. března bude v knihovně probíhat VÝPRODEJ VYŘAZENÝCH KNIH (více než 250 knih, převážně beletrie).

K tomu, abyste si přišli koupit vyřazené knihy, nemusíte být registrováni v knihovně. Ale můžete využít toho, že v tomtéž období registrujeme zdarma, podívat se, jaké zde máme k dispozici knihy k vypůjčení a případně se rovnou zaregistrovat.

 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

 

KABELKOVÝ VELETRH

Od nynějška jsme již třetím rokem jedním ze sběrných míst kabelek pro Kabelkový veletrh Naděje Zlín.

Více na www.nadeje.cz/zlin.

Kabelky si rády od Vás převezmeme v půjčovní době knihovny do 11. 4.

Plakátek kabelkový veletrh

 

 

SBÍRKA PRO ÚTULEK PRO ZVÍŘATA V NOUZI ZLÍN

V Městské knihovně ve Slušovicích probíhá časově neomezená sbírka textilií (čisté ručníky, deky apod.), vodítek a jiných potřeb pro psy (i použitých), piškotů, pochoutek, konzerv a steliva pro kočky pro zlínský Útulek pro zvířata v nouzi. Věci, které chcete útulku darovat, noste, prosím, do městské knihovny v půjčovní době. Za zvířátka v útulku děkujeme.
 
 

OZNAMKY NA AKCE

Chcete-li být emailem informováni o akcích, které pořádá Město Slušovice v nové sokolovně, stačí zaslat zprávu na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz a do předmětu uvést Oznamky. Poté Vám potvrdíme, že jste byli přidáni do databáze a budou Vám zasílány oznamky.

Pokud Vám dříve oznamky na akce chodily a nyní jste je déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na náš email.

 

 

REZERVACE PROSTOR NOVÉ SOKOLOVNY

 

Pokud si chcete rezervovat prostory nové sokolovny pro nějakou kulturní akci, kterou pořádáte, nebo také na oslavy či svatby, volejte paní Martině Semelové  na tel. číslo 575 570 637 či mobil 777 850 498, pište na email rezervace.sokolovna(@)slusovice.cz  nebo se přijďte domluvit osobně do městské knihovny.

 

Bude s Vámi vyplněn rezervační formulář a domluví se podmínky pronájmu.

Je možné si zamluvit jak hlavní sál, tak balkon nebo zasedací místnost.