Akce

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA Kniha

VSTUPENKY NA AKCE MĚSTA SLUŠOVICE

TALK SHOW S PAVLEM NOVÝM 15. 10. 2016 - 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

Devadesátiminutový pořad s českým hercem, členem divadla Ypsilon. Herec bude s humorem sobě vlastním vyprávět veselé historky.

Cena vstupenky 100 Kč.

 

ŘEMESLNÝ TRH SE ŠTRÚDLOVÁNÍM 10. 9. 2016 - 9-15 hodin

V sobotu 10. 9. se bude konat řemeslný trh, spojený s předváděním řemesel a řemeslnými dílnami. Součástí budou hry pro děti a kramářské písně v podání Divadla eMILLIon a také 2. slušovické štrúdlování - soutěž o nejchutnější vlastnoručně upečený štrúdl. Soutěžit mohou neprofesionální pekaři, cukráři a milovníci sladkých i slaných pokrmů bez věkového omezení. Závazná registrace zájemců do pátku 9. 9. do 10.30 hodin v Městské knihovně ve Slušovicích nebo emailem knihovna.slusovice@cmail.cz (do téhož termínu). Počet soutěžních štrúdlů od jedné osoby je omezen na 1 vzorek (= 2 nohavice).

V sobotu 10. 9. je potřeba do 10 hodin přinést 2 nohavice štrúdlu do sokolovny. Hodnocení provede komise složená ze zástupců města a občanů Slušovic.

Na vyhodnocení se můžete těšit ve 13.30 hodin v sále nové sokolovny.

Poté bude následovat ochutnávka pro návštěvníky.

Vyhodnoceny budou tři nejchutnější štrúdly:

1. místo: kuchyňský robot s bohatým příslušenstvím

2. místo: domácí pekárna

3. místo: výrobník sody

 

OZNAMKY NA AKCE

Chcete-li být emailem informováni o akcích, které pořádá Město Slušovice v nové sokolovně, stačí zaslat zprávu na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz a do předmětu uvést Oznamky. Poté Vám potvrdíme, že jste byli přidáni do databáze a budou Vám zasílány oznamky.

Pokud Vám dříve oznamky na akce chodily a nyní jste je déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na náš email.

 

 

REZERVACE PROSTOR NOVÉ SOKOLOVNY

 

Pokud si chcete rezervovat prostory nové sokolovny pro nějakou kulturní akci, kterou pořádáte, nebo také na oslavy či svatby, volejte paní Martině Semelové  na tel. číslo 575 570 637 či mobil 777 850 498, pište na email rezervace.sokolovna@slusovice.cz  nebo se přijďte domluvit osobně do městské knihovny.

 

Bude s Vámi vyplněn rezervační formulář a domluví se podmínky pronájmu.

Je možné si zamluvit jak hlavní sál, tak balkon nebo zasedací místnost.