Akce

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA 

Kniha

TÝDEN KNIHOVEN

Od 3. - 7. 10. se naše knihovna jako každoročně přidává k celostátní akci Týden knihoven.

V tomto období se můžete přijít zaregistrovat do knihovny na rok zdarma (platí pro zatím neregistrované zájemce nebo pro ty, kdo zde již déle než dva roky nebyli). V tomto týdnu platí také amnestie na upomínky. Ať knihy dlužíte jakkoliv dlouho, pokud je přijdete vrátit v tomto období, upomínku ani upomínací dopis či pokus o smír platit nebudete.

Jelikož právě na tento týden vyšla ve čtvrtek 6. 10. plánovaná odstávka el. energie, kdy bude knihovna z tohoto důvodu zavřená, prodlužujeme možnost registrace zdarma a amnestie upomínek náhradou za čtvrtek až do pondělka 10. 10.

 

V úterý 4. 10. se bude konat dopoledne pro maminky s dětmi. Od 9-11 hodin budou mít (nejen) dětské oddělení knihovny pro sebe děti s jejich maminkami, příp. i babičkami, tetami (a třeba i nějakým odvážným tatínkem). Uvaříme Vám dobrý čaj či kávu. Přijďte se za námi podívat...

 

VSTUPENKY NA AKCE MĚSTA SLUŠOVICE

TALK SHOW S PAVLEM NOVÝM 15. 10. 2016 - 19 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

Devadesátiminutový pořad s českým hercem, členem divadla Ypsilon. Herec bude s humorem sobě vlastním vyprávět veselé historky.

Cena vstupenky 100 Kč.

 

NEZBEDNÁ POHÁDKA 23. 10. 2016 - 15 hodin - Nová sokolovna ve Slušovicích

Na motivy pohádky Josefa Lady hrají SPOLU - Spolek ochotníků Lukoveček.

Vstupné: dospělí a mládež od 15 let: 50 Kč

               děti do 15 let: 20 Kč

Vstupenky jsou na místa.

Představení trvá 60 minut.

OZNAMKY NA AKCE

Chcete-li být emailem informováni o akcích, které pořádá Město Slušovice v nové sokolovně, stačí zaslat zprávu na email knihovna.slusovice(@)cmail.cz a do předmětu uvést Oznamky. Poté Vám potvrdíme, že jste byli přidáni do databáze a budou Vám zasílány oznamky.

Pokud Vám dříve oznamky na akce chodily a nyní jste je déle neobdrželi, prosím, ozvěte se na náš email.

 

 

REZERVACE PROSTOR NOVÉ SOKOLOVNY

 

Pokud si chcete rezervovat prostory nové sokolovny pro nějakou kulturní akci, kterou pořádáte, nebo také na oslavy či svatby, volejte paní Martině Semelové  na tel. číslo 575 570 637 či mobil 777 850 498, pište na email rezervace.sokolovna@slusovice.cz  nebo se přijďte domluvit osobně do městské knihovny.

 

Bude s Vámi vyplněn rezervační formulář a domluví se podmínky pronájmu.

Je možné si zamluvit jak hlavní sál, tak balkon nebo zasedací místnost.